Laikas SAU

nuo 70,00 / per night
Max. Guests
2 Adults / 2 Children
Booking Nights
1 Min.
Bed Type
Dvigulė lova
Area
21 m²

Atsipalaiduokite moderniuose, garsui atspariuose vieno miegamojo apartamentuose LAIKAS SAU. Šviesus, klasikinio stiliaus vieno miegamojo apartamentas randasi jaukiame Palanga INN apartamentų komplekse, kurį nuo Pajūrio pušyno, dviračių tako ir jūros skiria tik 100m laukine pieva vingiuojantis medinis takas.

Skaityti plačiau

Modernūs, gera garso izoliacija aprūpinti  LAIKAS SAU apartamentai yra su balkonu, kuriame galėsite mėgautis rytine kava, ar atsipalaiduoti vakare stebint jame saulėlydį. Apartamentai yra šiaurinėje Palangos dalyje, Kunigiškiuose ,ramioje vietoje , akligatvyje su privačiu privažiavimu, aptvertoje teritorijoje, šalia esančio balto smėlio paplūdimio

Vieno miegamojo apartamentai su oro kondicionieriumi, patogiausia ilsėtis dviems, taip pat šeimoms iki 4 asmenų. Juos sudaro dvi erdvės: atskira miegamojo erdvė ir poilsio erdvė su mini virtuve. Abiejų erdvių interjeras yra stilizuotas, teminis ir atspindi pramogas, veiklas, emocijas, be kurių vasara pajūryje yra neįsivaizduojama. Kompaktiški, garsui nepralaidūs, moderniai įrengti 21 kv. m. vieno miegamojo apartamentai yra antrame aukšte, su atskiru įėjimu, turi balkoną, jame yra lauko baldai, kad patogiai galėtumėte sutikti Saulę su rytinės kavos puodeliu rankoje. Kiekviename vieno miegamojo apartamente yra dvigulė lova bei išskleidžiama lova-kampas vaikams. Jums nereikia rūpintis namų apyvokos daiktais – juos visus rasite čia, viskas iki menkiausios smulkmenos yra apgalvota mūsų dizainerio. Naujai įrengta virtuvė su visa reikalinga įranga, įrankiais, rankšluosčiais ir WC su dušu – viskas poilsiautojų patogumui. Jums reikės pasiimti tik asmens higienos daiktus, reikmenis paplūdimiui ir… gerą nuotaiką.

Karštuoju laikotarpiu mėgausitės šalia esančiu dideliu balto smėlio paplūdimiu, nagrinėsite pušyną Miško taku, ar važinėsitės dviračiais Palanga-Šventoji dviračių taku, o romantiškam vakarui kviečiame atskirai užsisakyti privačią pavėsinę su Jacuzzi kubilu. Šiltu vasaros vakaru, kviečiame mėgautis Vasaros kinu, o atvykus su mažaisiais poilsiautojais, siūlome sugrįžti kartu i vaikystę ir kartu pūsti bei gaudyti muilo burbulus! Palanga INN- tai fantastiška, rami vieta šeimoms, romantiškoms poroms, kur arti gamta ir jūra. Nepamiršti ir trokštantys nuotykių  – net 5 atrakcionų parkai vos 7km.spinduliu. Kavinė, parduotuvės ir saldumynų kioskai tik 300m nuo PalangaINN.

Rodyti mažiau

Room Services

Šaldytuvas su šaldikliu
Elektrinis arbatinukas
Elektrinė kaitlentė
Mikrobangų krosnelė
Dušas
WC
Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas
Šampūnas, dušo želė ir kt.
Plaukų džiovintuvas
Rankšluosčiai
WiFi
Oro kondicionierius
Lauko baldai
Balkonas
Kepsninė/BBQ

Additional Services

Sūkurinė vonia 2val / 50€ – Neribotai / 100€
Paspirtukai nuo 8€/val.
Dviračiai nuo 4€/val.

Room Availability

  • Available
  • Not Available