DVIEMS SELFY

Tai dvivietė erdvi studija skirta 2 asmenims, kuri atspindi gražiausio vasaros foto kadro emociją. Juk Palanga INN supa šimtametės pušys, eglės, laukiniai paplūdimiai.

Image placeholder
Image placeholder
Image placeholder

Studijos tipo apartamentai – tai teminės poilsio patalpos, kurios yra pritaikytos aktyviems, bendraujantiems asmenims. Kiekvieno apartamento interjeras yra parengtas taip, kad atspindėtų vasaros emociją. Tik įėjus jus pagauna vasaros atostogų emocija, kuri akimirksniu perkelia jus iš kasdienybės į atsipalaidavimo ir atostogų būseną.

Studijoje gali ilsėtis iki 4 asmenų. Joje yra viena dvigulė lova ir išskleidžiama dvivietė lova. Studija yra moderniai ir stilingai įrengta, turinti virtuvėlę su visais reikiamais įrankiais bei individualiu WC su dušu. Kompaktiška erdvė, kurioje visi daiktai yra kruopščiai apgalvoti, kiekviena smulkmena yra numatyta. Studijai priklauso lauko terasa, kurioje smagu palydėti saulę su arbatos puodeliu rankoje. Jums reikės atsivežti tik asmens higienos daiktus, reikmenis paplūdimiui ir… gerą nuotaiką.